eko-parowozik.pl

Blog motoryzacyjny

renault
Samochody

Salon samochodowy Renault

Witamy w Salonie Renault

Jeśli cenisz sobie komfort jazdy i styl, to samochód Renault będzie dla Ciebie idealnym wyborem. Marka ta znana jest z kompaktowych, praktycznych samochodów, które mają w sobie element sportowego charakteru. Wybieraj spośród samochodów miejskich, hatchbacków i crossoverów, które zostały zaprojektowane tak, aby świetnie się rozwijać w mieście i doskonale radzić sobie na autostradzie.

Jako jeden z najstarszych dealerów Renault w Polsce Dyszkiewicz w Konstancinie-Jeziornie, możesz zaufać naszej wiedzy o produktach i doświadczeniu w zakresie gamy Renault. U dealera możesz wybrać się na przejażdżkę nowymi samochodami, bez względu na to, czy Twoim sercem jest odważny Kadjar, czy też masz ochotę na przejażdżkę po mieście klasycznym Clio. Dowiedz się więcej o pełnej kolekcji i poznaj gamę używanych samochodów Renault na sprzedaż, a wszystko to z pomocą jednego z naszych kompetentnych ekspertów Renault.

W Dyszkiewicz w Konstancinie-Jeziornie skorzystaj z oferowanych opcji finansowania, aby rozłożyć koszty na kilka miesięcy.

Nasi specjaliści ds. finansowania chętnie opracują plan dostosowany do Twoich potrzeb, dostosowując długość okresu spłaty i wysokość depozytu tak, aby płatności bardziej Ci odpowiadały. Właścicieli firm z pewnością ucieszy fakt, że oferujemy również specjalne plany, dzięki którym można uzyskać flotę, jakiej się potrzebuje, a także pełną gamę samochodów dostawczych Renault.

Rozpocznij poszukiwania nowego lub używanego Renault już dziś, korzystając z naszej pomocy

Działalność Renault SA podzielona jest na 2 sektory operacyjne w ponad 134 krajach:

Przemysł samochodowy, w tym projektowanie, produkcja i dystrybucja produktów poprzez sieć sprzedaży (m.in. przez spółkę zależną Renault Retail Group): nowe pojazdy z kilku gam (PC, LCV i EV) pod pięcioma markami: Renault, Dacia, Renault Samsung Motors, Alpine i LADA. Pojazdy produkowane przez Dacię i RSM są sprzedawane pod marką Renault w niektórych krajach, a niektóre pojazdy Renault są sprzedawane pod innymi markami Grupy. Usługi, w tym finansowanie sprzedaży,

RENAULT CORPORATE SALES

Utworzona w 1999 roku i obecna w 42 krajach, Dyrekcja Sprzedaży Korporacyjnej Renault jest partnerem przedsiębiorstw w zarządzaniu ich flotami samochodowymi. Opiera się ona na pozycji lidera Renault wśród klientów profesjonalnych we Francji oraz na międzynarodowej wiedzy specjalistycznej, zajmując trzy pierwsze miejsca w Europie.

Zarządzanie flotą stanowi dla firm duże wyzwanie w obliczu nowych przepisów, względów ekonomicznych i transformacji energetycznej. Renault Fleet Customer Solutions pomaga im lepiej zrozumieć sytuację i rozwijać flotę samochodową w skali międzynarodowej, oferując wsparcie dostosowane do ich potrzeb.