eko-parowozik.pl

Blog motoryzacyjny

tapicerka meblowa
Lifestyle Samochody

Urządzenia do prania tapicerki meblowej

Czyszczenie mebli tapicerowanych jest bardzo istotne. Pozwala zachować wysoki standard higieny w pomieszczeniu. Pozostawione same sobie tkaniny stanowią idealne miejsce do rozwoju dla drobnoustrojów. Mogą być one niebezpieczne dla zdrowia. Sprawdź, jak urządzenia do prania tapicerki pomogą Ci je zwalczyć.

Urządzenia do prania tapicerki stosowane są przez nowoczesne firmy sprzątające, które oferują usługę wysokiej jakości. Klienci biznesowi oraz prywatni mogą uzyskać pomoc ekspertów w przystępnej cenie. Współczesne firmy sprzątające praktycznie zawsze oferują dojazd do lokalizacji klienta. Dzięki temu minimalizuje się koszty, które wiązałyby się z transportem mebli wielkogabarytowych.

Jakie korzyści dają urządzenia do prania tapicerki?

Nowoczesne urządzenia do prania tapicerki pozwalają przeprowadzić czyszczenie metodą ekstrakcyjną. Takie maszyny jak ekstraktory ciśnieniowe, szorowarki oraz odkurzacze piorące znacznie upraszczają cały proces.

Samodzielne czyszczenie tkanin, takie jak zazwyczaj stosujemy, jest bardzo problematyczne. Wymaga dużej ilości czasu. W związku z tym znacznie lepiej jest oddelegować to zajęcie fachowej firmie. Profesjonalne czyszczenie tapicerki meblowej realizowane jest w domu lub biurze klienta. Dzięki elastycznym terminom możesz umówić się na godzinę, która będzie dla Ciebie odpowiednia.

Proces prania metodą ekstrakcyjną składa się z:

  1. Przyjazdu pracownika pod wskazany przez Ciebie adres.
  2. Rozpoznania tkaniny, z której została wykonana tapicerka meblowa.
  3. Specjalista dobiera odpowiednie środki czystości oraz metodę prania.
  4. Meble odsuwa się od ściany, a powierzchnię zabezpiecza.
  5. Cała powierzchnia tkaniny jest dokładnie odkurzana, aby usunąć suche zanieczyszczenia.
  6. Na materiał nanosi się wcześniej wybrany detergent.
  7. Specjalista wykorzystuje urządzenia do prania tapicerki, przy ich pomocy usuwa zbite warstwy brudu.
  8. Jeżeli zachodzi taka potrzeba, to pracownik wykorzysta odplamiacze.
  9. Ostatnim krokiem jest odessanie wilgoci.

Skuteczne czyszczenie zapewniają urządzenia do prania tapicerki

Chcesz wyeliminować nieprzyjemny zapach? Jeżeli tak, to powinieneś skorzystać z profesjonalnej usługi. Brzydki zapach może być przyczyną wielu niemiłych sytuacji. Potrafi się utrzymywać przez bardzo długo. Częstą przyczyną jego powstawania są drobnoustroje, które znajdują się w głębokich warstwach materiału.

Specjalistyczne urządzenia do prania tapicerki są bardzo skuteczne. Pozwalają na wyeliminowanie brudu, który jest trudno dostępny. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych środków czystości uzyskuje się efekt długotrwałej ochrony. Twoje tkaniny będą wykazywały większą odporność na działanie promieniowania UV.

Skuteczne urządzenia do prania tapicerki, które wykorzystuje profesjonalna firma, pozwalają na uzyskanie czystości na wysokim poziomie. Wyszkolony pracownik przyjedzie pod wskazany przez Ciebie adres, aby zrealizować usługę. Wystarczy, że wskażesz mu meble tapicerowane, które chcesz wybrać. Zamów pranie dywanów już teraz!