eko-parowozik.pl

Blog motoryzacyjny

dekoracje do ogrodu
Motoryzacja

Pomysły na dekoracje do ogrodu – jakie

Wstaw dekoracje do ogrodu, a zamieni się on w jeszcze piękniejsze miejsce, w którym będziesz spędzać swój czas z wielką ochotą. Cudne dekoracje masz w zasięgu ręki w salonach ogrodniczych, kwiaciarniach, sklepach ogrodniczych itp.

Ogrodowe dekoracje wspaniale komponują się z kwiatami i ziołami

Rozmieszczone w ogrodzie dekoracje mają za zadanie nie tylko urozmaicać wygląd ogrodu. Muszą również łączyć się z nim w całość. Uzyskamy taki efekt, gdy figurki i inne sprzęty dekoracyjne obsiejemy kwiatami i ziołami lub krzewinkami.

Jeżeli jest w figurce miejsce na postawienie donicy, zróbmy to. Posiejmy tam kwiaty, które najbardziej lubimy i wiemy, że wystarczy im mała ilość ziemi, by mogły żyć. Mogą to być drobne niskie kwiaty jednoroczne oraz wieloletnie.

Krasnoludek trzymający kosz z ziołami, czy wiklinowy wózek, w którym pachnie maciejka to piękny widok. Bardzo miły dla oka. Wieczorem przyjemnie będzie usiąść w cieniu i rozkoszować się aromatem olejków eterycznych kwiatów, które pachną, gdy nadchodzi zmierzch.

dekoracje do ogrodu

Innowacyjne grodowe dekoracje zachwycają

Nieznane dotąd dekoracje upiększające ogród zaskakują swoją nowoczesnością i pomysłowością. Ludziki z ceramicznych doniczek wyglądają nietypowo i elegancko.

Posąg kobiety, która ma na głowie zamiast włosów zwisające pędy roślin, wygląda uroczo. Figurka babuleńki zamiast zwykłego fartuszka ma rozrastający się w dół bluszcz.

Jelonek drewniany zamiast owalnego grzbietu ma skrzyneczkę, w której można postawić doniczki z kwiatkami lub bezpośrednio w skrzyneczce-tułowiu posiać ulubione roślinki.

artisticzoom.pl