eko-parowozik.pl

Blog motoryzacyjny

Motoryzacja

Urodzinowy prezent dla miłośnika motoryzacji

Są takie dni w roku, które świętuje się w kameralny sposób np. Dzień Kobiet. Wtedy wystarczą kwiaty, czekoladki lub drobny upominek. Inaczej rzecz ma się, gdy nadchodzą czyjeś urodziny. Ukończenie kolejnego roku życia niesie za sobą konieczność sprawienia solenizantowi nieco lepszego prezentu – czegoś trwałego, co będzie w nim budziło miłe wspomnienia przez długie lata lub zafundowanie usługi, z której od dawna chciał skorzystać. Z jakiego podarunku najbardziej ucieszy się miłośnik motoryzacji?

Prenumerata magazynu motoryzacyjnego

Niemałą radość w jubilacie wzbudzi zamówienie całorocznej prenumeraty jego ulubionego magazynu motoryzacyjnego. To nie tylko zaspokojenie jego potrzeb informacyjnych na temat pojazdów mechanicznych, ale także bardzo praktyczny prezent. Egzemplarze dostarczane są cyklicznie pod domowy adres solenizanta np. co dwa tygodnie lub co miesiąc (zależnie od częstotliwości ukazywania się gazety). Magazyn trafia więc w jego ręce bez konieczności wychodzenia z domu, czy stania w kolejce w sklepie.

Wyścig po torze

Co zrobi fan ostrej jazdy, któremu wręczy się voucher na tor wyścigowy? Jedno jest pewne, oszaleje z zachwytu! Pokonanie toru za kierownicą samochodu rajdowego to obowiązkowy prezent dla miłośnika motoryzacji. Przejażdżka jest możliwa zarówno na miejscu kierowcy, jak i pasażera. Obie opcje dostarczają sporej dawki adrenaliny i niezapomnianych wrażeń.

Całoroczny pakiet na myjnię samochodową

Wszyscy doskonale zdajemy sobie sprawę, że samochód (szczególnie ten pierwszy w życiu) jest dla wielu właścicieli prawdziwym oczkiem w głowie. Dokładają oni wszelkich starań, aby dbać o pojazd, regularnie oddawać go na przeglądy do mechanika, stosować najlepszej jakości paliwo. Jeśli chcemy przyczynić się do kultywowania przez solenizanta czynności porządkowych w samochodzie, podarujmy mu roczny karnet na myjnię ręczną. Ten rodzaj usługi przewiduje mycie auta od środka i na zewnątrz przez wykwalifikowanych pracowników. Samochód można oddać do pucowania od 1 do 3 razy w miesiącu w zależności od rodzaju wykupionego pakietu.

Mała rzecz, a cieszy – brelok do kluczy

Brelok do kluczy z modelem samochodu lub logo marki? Taki prezent dla miłośnika motoryzacji zawsze się sprawdza. Zwłaszcza jeśli wydaje nam się, że osoba obchodząca urodziny ma już wszystko lub zwyczajnie nie stać nas na droższy upominek. Elegancki brelok przy kluczach to piękna ozdoba. Ten drobny przedmiot wzbogacony dodatkową funkcją np. latarką lub otwieraczem do butelek staje się zaś bardzo korzystnym gadżetem.